Elektra

Rezidence Elektra

     Objekt Elektra byl vystavěn v roce 1932  Tělocvičnou jednotou sokolskou jako kino s obchodním domem ASO, restaurací  a obytným  domem. Kino se řadilo mezi největší v Československé republice, velký sál měl kapacitu 1200 míst. Minikino mělo 66 míst. 
       V roce 1993 přešel objekt do soukromého vlastnictví a v roce  2001 byl ukončen provoz kin.  Objekt se začal  postupně rekonstruovat a vznikaly zde nové komerční prostory.  Budova dostává nový modernější vzhled.
Nemovitost má komerční a bytový charakter.
Lokalizace
Plzeň, Česká republika
Rok výstavby
1932
Současnost
Rekonstrukce
Elektra nákres

Objekt

4 Budovy

  Objekt je tvořen 4 budovami s několika  samostatnými vchody a s různými   výškovými úrovněmi. 
    Rohová budova  má 6 nadzemních podlaží. Na ni navazuje druhá rozsáhlejší  budova, kterou tvoří  4 podlaží. Část této budovy je od 2. nadzemního podlaží vysutá nad  ulici podepřená 3 válcovitými sloupy. 
    Třetí budova má  5 nadzemních podlaží.Čtvrtá budova je samostatně umístěná v  zadním traktu a slouží jako zázemí správy nemovitostí v Plzni a je zde umístěna pobočka firmy.
   Veškeré komerční prostory v přízemí mají velké skleněné výkladce a samostatné vchody  přímo z ulic Americká  a Škroupova.

8 Bytů

Byty mají svůj samostatný vchod a nachází se  v 2.-4. nadzemním podlaží, s výhledem na ulici Americká a Škroupova, nebo jen s výhledem na  ulici Americká. 
4 byty -  velikost 94,5 m2,  3+kk 
4 byty -  velikost 74,5 m2,  2+kk
Byty Elektra
Garsoniéry Elektra

4 Garsoniéry

Garsoniéry mají svůj vlastní vchod. Jsou nadrozměrné, mají velikost 37 m2. Vybaveny jsou kuchyňskou linkou, nástěnnými topnými panely a  velkou koupelnou, některé mají rohovou vanu. Nachází se v 2.-5. nadzemním podlaží.12 Komerčních prostor

V objektu se nachází  7 komerčních prostor v přízemních prostorech s velkými skleněnými výkladci  vedoucí přímo  na ulici Americká a Škroupova.  
Dva  komerční prostory jsou umístěny v budově, která přesahuje  do ulice Škroupova.
Uprostřed budovy se nachází velký komerční prostor o třech podlažích (1PP. a 2NP.) s možností vchodu  z ulice Americké i Škroupovy.
Dva komerční prostory se nachází v 6. nadzemním podlaží, přičemž jeden prostor má terasu.  Oba jsou  s výhledem na celou Plzeň.
Komerční prostory Elektra

Galerie

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.